AKTUELNI OGLASI ZA ZAPOSLENJE

 

 

1. Komercijalista

      Zahtjevi: Radno iskustvo 2 godine u trgovini namještajem.

2. Enterijerista

     Opis radnog mjesta: Osoba koja bi brinula o uređenju salona.

 

3. Magacioner

     Zahtjevi: Iskustvo vezano za skladištenje namještaja.

 

Molimo sve zainteresovane kandidate da nas kontaktiraju na 063 222 221

i/ili pošalju C.V. na pedja.ivanovic.namos@gmail.com

>
salon namjestaja namos
View Larger Map

Dajković Company Namos d.o.o.

Cetinjski put bb, Donja gorica
81000 Podgorica, Montenegro
067 666 150 i 067 666 915


(08h - 21h) 067/666-150

(08h - 21h) 067/666-915

(08h - 16h) 067/666-400

(08h - 16h) 063/222-191

(08h - 16h) 067/666-300

(08h - 14h) 063/222-221
(14h - 21h) 063/222-454

(08h - 18h) 063/222-836



Vladan Dajković
Vladan Dajković

namos@t-com.me

Peđa Ivanović
Pedja Ivanović


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 221

pedja.ivanovic.namos@
gmail.com

Cica Vešković
Cica Vešković


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 224

cica.namos@gmail.com

Jelena Jović
Jelena Jović


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 226

jelenaj.namos@gmail.com

Zeljka Kljajevic
Željka Kljajević


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 67 666 944

zeljka.namos@gmail.com

Nevenka Sundic
Nevenka Janković


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 203 030

nevenkas.namos@
gmail.com

Marija Heber
Marija Heber


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 028

marijah.namos@gmail.com

Ana Stamatović
Ana Stamatović


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 225

anastamatovic.namos@
gmail.com

Katarina Lađic
Katarina Ladjić


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 67 666 262

kl.namos@gmail.com

Goran Lasica
Goran Lasica

 
Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 454

goran.lasica.namos@
gmail.com

Ranko Stanišić
Ranko Stanišić


Mob. 067 666 562
Mob. 063 222 455

ranko.namos@gmail.com

Stana Popović
Stana Popović


Tel. 00382 67 666 261

stana.namos@gmail.com

Mia Popović
Mia Popović


Tel. 00382 67 666 987

miapopovic85@gmail.com

Ana Šutovic
Ana Šutović


Tel. 00382 67 666 150

ana.sutovic@yahool.com

Maja Kostić
Maja Kostić


Tel. 00382 67 666 950

majakostic13@gmail.com

Sonja Milikić
Sonja Milikić

Tel. 00382 63 222 451

sonjam.namos@gmail.com

Dragana Mišković
Dragana Mišković


Tel. 00382 63 222 451

draganam.namos@
gmail.com

Aco Jovićević
Aco Jovićević


Tel. 00382 63 222 451

aco.namos@gmail.com

Bojan Djukanović
Bojan Djukanović


Tel. 00382 63 222 451

bojan.namos@gmail.com

boshko
Mijaz Šabotić

Mob. 00382 63 222 850
DSC01099
Darko Đukić

Mob. 00382 67 666 400
Mob. 00382 63 222 191

mio
Ranko Marojević

Mob. 00382 67 666 917
1114303